Naujienos
Kurio metu buvo išrinkti geriausi 2023 metais registruoti prekių ženklai – „Lietuvai“, „Europai“ ir „Pasauliui“.
Dar nevėlu jas išsaugoti...
Šia proga turime įmonės esamiems ir būsimiems Klientams 3 staigmenas:

Apie mus

UAB "Mano duomenys" įkūrėjai - grupė jaunų, energingų ir perspektyvių IT specialistų. Jie 2007 m. vasarą įkūrė įmonę, kuri specializuojasi duomenų atkūrimo, svetainių talpinimo bei IT pagalbos sferose.
Nors ir per neilgą įmonės gyvavimo laikotarpį, tačiau pasiekta jau nemažai - mūsų specialistų darbu pasitiki daugiau nei 40 nuolatinių klientų, nuolat auga mūsų partnerių gretos, nuolatinių klientų gretas papildo vis nauji mūsų paslaugų vartotojai.

Mūsų darbuotojų patirtis ir profesionalumas yra sėkmingo darbo garantija: per paskutinį 2007 m. ketvirtį atkurti duomenys iš 163 laikmenų, o per pirmąjį šių metų ketvirtį jau 304 klientai džiaugiasi mūsų darbo rezultatais.

Teikdami profesionalias duomenų atkūrimo, svetainių talpinimo, IT pagalbos paslaugas, siekiame optimalios mūsų klientų aptarnavimo kokybės. Plečiame ir toliau plėsime savo paslaugų ratą: nuo praėjusių metų pabaigos pas mus galite įsigyti "Kaspersky Lab" kompiuterių apsaugos produktų.

Plečiasi ir mūsų paslaugų teikimo geografija: mūsų klientai - didžiausios Lietuvos ir Lenkijos duomenų atkūrimo kompanijos.

Klientų pasitikėjimas ir nuolat didėjantis mūsų paslaugų vartotojų ratas yra geriausias mūsų darbo įvertinimas.

---

Kviečiame visus Klientus reikšti savo nuomones. Nes tik taip bus visiems pilnai aišku ir skaidru.

Nuo įmonės įregistravimo pradžios (2007-04-27 d.) visi atsiliepimai publikuojami mūsų svetainėje. Ir visi jie - originalūs.

Esant Klientui ir įvertinus mūsų darbą, turit pastebėjimų ar trūkumų, parašykite / pakomentuokite:

Savo įvertinimą
, atsiliepimą, padėką, rekomendaciją ar nuomonę galite palikti ir per čia:

Geriausia savais žodžiais...

Atsiliepimai padeda kurti pasitikėjimą. O Google, ar kitos apžvalgos, pateikia naudingos informacijos ir padedama įmonei išsiskirti iš kitų.
Vertiname visas apžvalgas: sąžiningos ir objektyvios apžvalgos - naudingos potencialiems klientams. Bet matome, kad Klientai labiau pasitiki, kai mato tiek teigiamų, tiek neigiamų apžvalgų.

Dėkojame ir sakome AČIŪ visiems Klientams.

©2009 Mano duomenys. Visos teisės saugomos.