Naujienos
Kurio metu buvo išrinkti geriausi 2023 metais registruoti prekių ženklai – „Lietuvai“, „Europai“ ir „Pasauliui“.
Dar nevėlu jas išsaugoti...
Šia proga turime įmonės esamiems ir būsimiems Klientams 3 staigmenas:

Nuotolinis duomenų atkūrimas

            Jeigu duomenų praradimą sąlygojo logines failų struktūros sugadinimas, tai duomenų atkūrimas galimas nuotoliniu būdu.

  1. Failų ištrynimo atveju - diskas iš kurio ištrinti duomenys turi buti kompiuteryje prijungtas antruoju, o sisteminiame diske turi būti įdiegta nuotolinio valdymo programa „Team Viewer“ (nemokama versija)
  2. Jei diskas buvo suformatuotas bet kuriuo formatavimo lygiu (quick, full)
  3. Loginės disko struktūros klaidos - prarastos particijos arba loginiai diskai, tai dažnai gali būti susiję su nesėkmingu sistemos perinstaliavimu.
  4. Visų lygių (0-5) raid masyvų duomenų atkūrimas. Šiuo atveju reikalavimas, kad diskai kompiuteryje būtų prijungti kaip papildomi ir ne inicializuoti, o veikiančios sistemos papildomame kietąjame diske būtų pakankamai vietos raid masyvo atvaizdui "image" patalpinti. Visais atvejais atstatomas diskas turi būti kompiuteryje prijungtas antruoju ir sisteminiame diske įdiegta nuotolinės valdymo programos „Team Viewer“ nemokama versija. Registruotis nuotoliniam duomenų atkūrimui galite el. paštu: info@manoduomenys.lt
  5. Pirminė laikmenos diagnostika, po kurios pateikiamas atsakymas dėl tolimesnių veiksmų.

              Lietuvos UAB "Mano duomenys " duomenų atkūrimo specialistų patirtis ir atlikti darbai vertinami ne tik Lietuvoje. Jų kvalifikacija turėjo galimybę įsitikinti ne tik Lietuvos kompiuterių vartotojai ir duomenų atkūrimo firmos , bet ir jų kolegos užsienyje, patikėję jiems nuotolinį duomenų atkūrimą.

©2009 Mano duomenys. Visos teisės saugomos.