Naujienos
Dar nevėlu jas išsaugoti...
Šia proga turime įmonės esamiems ir būsimiems Klientams 3 staigmenas:
2009 m. buvo toks žurnalas  pavadinimu - ,,Man įdomu” Leidėjas ir įmonės UAB „Man įdomu“ direktorius Žilvinas Skačkauskas. Džiaugiamės, kad galėjome padėti...

Klientų padėkos

2022-09-09

Duomenų atkūrimo užsakovas: Irma Laužikaitė RMA: D9863

Duomenų atkūrimas iš sugedusio HDD disko: Samsung D3 / 3.5" HDD išorinis / Seagate ST2000DM001

Padėka 2022 09 09

Man atrodė, jog deramai pasirūpinau savo nuotraukomis, kai prieš kelerius metus jas sukroviau į kietąjį diską. Nebekaupiau jų kompiuteryje, saugu, nes didžiulė dėžė gulėjo prie senų nuotraukų albumų. Kartą per metus sudėdavau naujas fotografijas, jei kokios prireikdavo, atsidarydavau ir pasiimdavau. Kai kartą mano diskas neatsidarė, apėmė panika – juk ten visas šeimos dešimtmetis... Popierinių nuotraukų net nebuvau pasidariusi, nes vis atrodė, kad spėsiu, juk taip saugiai guli viskas diske. Dar didesnis nerimas kilo, kai po konsultacijos su specialistais paaiškėjo, jog problemos neišpręs eilinis meistras, nes reikia ieškoti kur kas rimtesnės pagalbos. Prisipažinsiu: kietasis diskas ant mano darbo stalo gulėjo ištisus metus. Niekaip negalėjau atsispręsti, kam patikėti savo archyvą. Gal geriau dar pagyvensiu viltimi, kad viskas saugiai guli ir... Vis klausinėjau, gal kas buvo susidūręs su panašia bėda, ir kartą išgirdau apie įmonę „Mano duomenys“. Pavadinimas įsimenantis, dar paskaičiau atsiliepimus ir patikėjau savo šeimos gyvenimo akimirkų išsaugojimą šios įmonės meistrams. Ir nenusivyliau – širdis šokinėjo iš laimės, kai kompiuterio ekrane vėl galėjau pasigrožėti, kaip augo mano vaikai.

Ir dar: svarbu, jog „Mano duomenys“ darbuotojas buvo labai kantrus, atsakė į daugybę klausimų ir suteikė labai išsamią informaciją, kaip saugoti savo skaitmeninį archyvą.  Net neabejoju, kad išgirdusi, jog kažkas susidūrė su tokia pat problema, pasakysiu, kur kreiptis. O ir pavadinimą lengva įsiminti. Ačiū.

Irma Laužikaitė©2009 Mano duomenys. Visos teisės saugomos.