Naujienos
Kurio metu buvo išrinkti geriausi 2023 metais registruoti prekių ženklai – „Lietuvai“, „Europai“ ir „Pasauliui“.
Dar nevėlu jas išsaugoti...
Šia proga turime įmonės esamiems ir būsimiems Klientams 3 staigmenas:

Klientų padėkos

2023-08-10

Duomenų atkūrimo užsakovas: Andrėjus Baraškovas RMA: D10105

Laikmena: LaCie 2big Network Apple Time Machine Compatible 1 x Gigabit Ethernet, Diskai: Seagate ST2000DM001

Nuoširdžiai dėkoju UAB „Mano duomenys“ specialistams už labai operatyvų darbą atstatant duomenys iš mano LaCie 2TB Thunderbolt saugyklos (RMA D10105). Išgelbėtas mūsų šeimos nuotraukų archyvas. Nors, regis, buvau jį apsaugojęs, atkartojant saugyklos diskus, bet pasirodo tas nepadeda, kai saugykla nukrenta nuo stalo

Asmeniškai norėčiau padėkoti Mariui Kvedarui už puikų komunikavimą ir derybininko sugebėjimus - būtent jo dėka neatsisakiau idėjos atstatyti duomenys, sužinojęs kiek tai kainos.

Rekomenduoju šią bendrovę kaip patikimą duomenų atstatymo kompaniją ir linkiu jiems visokeriopos sėkmes toliau tęsti savo verslą.


Pagarbiai
Andrėjus Baraškovas 2023-08-10


FB:
Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą...
Sugedo mūsų LaCie duomenų saugykla su mūsų šeimos nuotraukų archyvu ☹️. Nors saugykla turėjo du HDD, vienas iš kurių atkartojo kitą, bet, pasirodo, kai ji nukrenta nuo stalo, tas nepadeda.
Jekaterina Tolkušina ėmėsi iniciatyvos ir rado firmą, kurį atstato duomenys - http://manoduomenys.lt . Diagnostika daro nemokamai, o remontas pagal situaciją.
Informaciją 1,5 TB atstatė – viskas O.K.!
Buvau jų ofise - tikrai įdomu. ????Dirba jau 16 metų, spintų lentynos pilnos diskų donorų. Parodė kaip atstatomos duomenys iš SSD ir Flash USB kaupiklių. Pasirodo, informaciją iš jų irgi galima atstatyti.
Įdomu pasiskaityti atsiliepimus, tiksliau pažiūrėti į jų autorius. Kas tik neužlipo ant to grėbliaus, ir Olialia, ir net Vytautas Landsbergis.
Reziumuojant, jei kam atsitiks tokia bėda, rekomenduoju. O dar visiems primenu, nuotraukas ir kitą svarbią informaciją reikia saugoti keliose vietose, arba debesy.©2009 Mano duomenys. Visos teisės saugomos.