Naujienos
Kurio metu buvo išrinkti geriausi 2023 metais registruoti prekių ženklai – „Lietuvai“, „Europai“ ir „Pasauliui“.
Dar nevėlu jas išsaugoti...
Šia proga turime įmonės esamiems ir būsimiems Klientams 3 staigmenas:

Naujienos

2024-04-26

Pirmą kartą Lietuvoje buvo organizuojamas konkursas.

Kurio metu buvo išrinkti geriausi 2023 metais registruoti prekių ženklai – „Lietuvai“, „Europai“ ir „Pasauliui“.

Konkurso tikslas – skatinti intelektinės nuosavybės produktų kūrimą bei apsaugą ir prisidėti prie naujai sukurtų prekių ženklų žinomumo didinimo.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų "MD" - "MANO DUOMENYS" prekių ženklas sėkmingai pateko į konkurso - III etapą.

Tarp nominuotųjų – 17 prekių ženklų iš įvairiausių sektorių: maisto, socialinių iniciatyvų, technologijų, renginių, mados, medicinos ir sveikatos.

Pateiktas paraiškas vertino ir į nominacijas atrinko profesionalų komisija iš Lietuvos ir užsienio institucijų: Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT),  Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO), Lietuvos marketingo asociacijos, UAB ,,Mediaskopas“, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos, Vilniaus dailės akademijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Lietuvos dizaino asociacijos, Patentinių patikėtinių instituto, Inovacijų agentūros ir Lietuvos verslo konfederacijos.

Minint pasaulinę intelektinės nuosavybės dieną, balandžio 26 d., iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje paskelbti geriausi registruoti 2023 metų prekių ženklai – „Lietuvai“, „Europai“ ir „Pasauliui“. Taip pat specialiųjų nominacijų laureatai: „Ryškiausiai paminėtas“, „Lietuviškiausias žodinis“, „Geriausio dizaino“, „Inovatyviausias“ ir „Verslo favoritas“. Konkurse varžėsi beveik 100 prekių ženklų, kuriuos vertino kompetentinga komisija, sudaryta iš Lietuvos ir užsienio ekspertų. Galutinį žodį konkurse tarė visuomenė, balsuodama naujienų portale.

Organizuotame konkurse „Registruotas 2023 m. prekių ženklas“ iš viso dalyvavo net 95 nauji prekių ženklai, kurie savo intelektinę nuosavybę apsaugojo 2023 metais  –  buvo įregistruoti pagal Lietuvos nacionalines, Europos Sąjungos arba tarptautines procedūras.

Konkursą organizavo Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras drauge su Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba, Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacija, ir kitais Lietuvos partneriais.

„Kiekvienais metais Lietuvoje užregistruojama apie 2 tūkst. Naujų prekių ženklų, kurie reprezentuoja ne tik konkrečias paslaugas ir prekes, bet ir mūsų šalį. Įregistruoti ir apsaugoti prekių ženklai padeda plėtoti verslus, tampa naujų produktų, idėjų, projektų pristatymo veidu. Šiuo konkursu norėjome priminti, kad tik esant užregistruotiems prekių ženklams gali būti užtikrintai kuriamos savo sėkmės istorijos, žinant, kad intelektinė nuosavybė yra apsaugota. Taip pat norime paskatinti naujai registruotų prekių ženklų savininkus pasidalinti savo patirtimi, parodyti sukurtą naudą ir vertę ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, papasakoti ženklų kūrimo legendas“ – teigia konkursą inicijavusio LR Valstybinio patentų biuro direktorė Irina Urbonė.

 

©2009 Mano duomenys. Visos teisės saugomos.